BMW X5
xDrive35i High Executive 7p. | M-sport | Pano | Head-up
Direct kopen, basisprijs: € 35.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 35.950,-
LEASEPRIJS: € 592,51 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 7.190,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | BMW X5 |
|---|---|
| Uitvoering: | xDrive35i High Executive 7p. | M-sport | Pano | Head-up |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 31 januari 2015 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 128.916 km |
| Aantal zitplaatsen: | 7 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 592,51 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 35.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 2-ZLS-59 |
| Motorinhoud: | 2.979 cc |
| Vermogen: | 225 kw / 306 pk |
| Laadvermogen: | 920 kg |
| Gewicht: | 2.005 kg |
| Wielbasis: | 293 cm |
| Hoogte: | 176 cm |
| Breedte: | 194 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.925 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.700 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Adaptief demping systeem
- Adaptief demping systeem
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dakrails
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- Kleur wit
- Koplampen adaptief
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 5-spaaks 20"
- Lichtmetalen velgen 20"
- Metaalkleur
- mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Warmtewerende voorruit
- Infotainment
- Audioinstallatie met cd-speler
- Audio installatie premium
- DVD speler
- Head-up display
- Head-up display
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Rondomzicht camera
- Rondomzicht camera
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Comfortstoel(en)
- Cruise control
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Lederen bekleding
- Regensensor
- Sportstoelen
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Sportstuur
- Voorstoelen verwarmd
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Anti Blokkeer Systeem
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Dodehoek detector
- Dodehoek detector
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
- Verkeersbord detectie
- Overige
- airco automatisch
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dab
- extra getint glas achter
- hoofdsteunen anti-whiplash
- Innovation-pakket
- lendesteun(en) verstelbaar
- Luchtvering
- Luchtvering
- M Sportpakket
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- schakelpaddles
- schakelpaddles
- stuurkolom elektrisch verstelbaar
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verwarmd